Przedszkolne jasełka 22.12.2016 Białołęka

Święta Bożego Narodzenia to czas strojenia choinki, śpiewania kolęd. Czas na to, aby zatrzymać się na chwilę w gonitwie codziennych spraw, przeżyć chwile refleksji i zadumy. To także czas na inscenizacje jasełek bożonarodzeniowych. W tym roku na bajlandzkiej scenie zadebiutowali najmłodsi, ze swoim przedstawieniem pt. „ Wesoła zgraja Świętego Mikołaja”. Starsi koledzy przygotowali przedstawienie pt. „ Kolorowy śnieg.” Jak co roku, tak i tym razem po zakończonym przedstawieniu czekały na nas pyszności wigilijne przygotowane zarówno przez nasze przedszkolaki jak i ich rodziców.