PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Rok w ogrodzie Bajlandii 17-21.03.2013 Białołęka

Po zeszło rocznej długiej zimie, w tym roku wiosna zawitała do nas wyjątkowo szybko. W związku z tym ruszyliśmy z naszym kolejnym projektem edukacyjnym „Rok w ogrodzie Bajlandii”. W raz z zachodzącymi zmianami w otaczającej nas przyrodzie przyszedł czas na porządki  w naszym bajlandzkim ogródku i wysadzanie do doniczek pierwszych nasion.

Zanim jednak to nastąpiło, nasze przedszkolaki udały się do pobliskiego sklepu ogrodniczego by zakupić niezbędne cebulki kwiatowe i nasiona. Następnie każda z grup założyła w swojej sali „zakątek zieleni”, by obserwować jak rosną rośliny. Dzieci żłobkowe wspólnie z ciocią Anitą założyły również własną hodowle kiełków rzodkiewki. Teraz pozostaje nam bacznie obserwować, co dzieje się w naszych kącikach przyrody i w odpowiednim momencie przesadzić kwiaty i zioła do naszego ogródka.