Rozpoczynamy nowy rok szkolny Białołęka

Walizki rozpakowane, sale przedszkolne wysprzątane, akumulatory – po wakacyjnym wypoczynku – naładowane. Zaczynamy kolejny rok.  Początek roku to dla nas wszystkich trudny okres. Większość dzieci bardzo szybko zaaklimatyzowała się w naszym przedszkolu. Poznały nowych kolegów, nowe ciocie. Odżyły dawne przyjaźnie rówieśnicze. Przedszkole stało się dla dzieci „drugim domem”, do którego chętnie przychodzą, gdyż czekają tu na nich nie lada niespodzianki, gdyż, co roku staramy się, aby wrzesień był bogaty w ciekawe wydarzenia, które uatrakcyjnią dzieciom, szczególnie tym nowoprzybyłym, pierwsze chwile spędzone w przedszkolu. Nasze zajęcia wypełniają zabawy ruchowe muzyczne, zabawy w kole oraz integracyjne pozwalające poznać nowoprzybyłym przedszkolakom rówieśników.