PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Śniadanie Wielkanocne 18.04.2014 Białołęka

Tradycją w naszym przedszkolu stało się wspólne przygotowywanie się do zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Śpiewaliśmy piosenki o tematyce wielkanocnej, uczyliśmy się rymowanek,  wykonywaliśmy wspólnie z różne wspaniałości – wypieki i ozdoby na świąteczny stół. Nie zabrakło również siania rzeżuchy, malowania jajek. Wszystko po to by, w piątek zasiąść do wspólnego wielkanocnego śniadania. Zanim to jednak nastąpiło podzieliliśmy się jajkiem – symbolem życia, składając sobie serdeczne życzenia. Na naszym stole wielkanocnym znalazły się typowe wielkanocne potrawy i oczywiście te, które dzieci wcześniej przygotowały. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Tego typu spotkania niosą zawsze ze sobą radość i uśmiech dziecka, wprowadzają świąteczny nastrój oraz pomagają w integracji dzieci ze wszystkich grup wiekowych.