Śniadanie Wielkanocne Białołęka

Tradycyjnie w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste „Śniadanie Wielkanocne”. Dzieci bardzo aktywnie włączyły się w przygotowania. Wcześniej wspólnie z nauczycielkami malowały pisanki, siały owies, rzeżuchę, wykonywały stroiki, a także przygotowywały świąteczne smakołyki: babki, mazurki, czy faszerowane jajka. Wszystkie te wspólnie wytworzone akcenty wielkanocne znalazły się na stole. Tego dnia dzieci w odświętnych strojach zasiadły do stołu, który uginał się od świątecznych przysmaków, aby w gronie najbliższych kolegów podzielić się jajkiem i złożyć sobie życzenia.