Spektakl "Skrzacie opowieści" 15.10.2015 Białołęka

W czwartek, 15 października kolejny raz gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów teatru Duet, którzy tym razem przyjechali do nas z przedstawieniem zatytułowanym „Skrzacie opowieści”. W przedstawieniu sympatyczne skrzaty uchyliły rąbka swojego tajemniczego, baśniowego świata. Podczas spektaklu dzieci dowiedział się, jak wyglądają krasnoludki, jakim posługują się językiem, poznały ich obyczaje i rytuały. Teatr Duet zachęcił dzieci do wejścia w ten tajemniczy i wesoły świat, pokazując przy tym, że warto pomagać, być dobrym i uczciwym. Dziękujemy!