PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Spotkanie opłatkowe 14.12.2017r. Ożarów

W czwartek 14 grudnia odbyło się w przedszkolu spotkanie opłatkowe. Na spotkanie przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców i najbliższych a także Księdza z naszej Parafii , Pana Starostę, Pana Burmistrza i Pana Dyrektora Wydziału Oświaty. Przy zastawionych wigilijnymi potrawami stołach zasiedli zaproszeni goście a dzieci wystąpiły z przygotowana wcześniej opowieścią wigilijną. Wszyscy pięknie, elegancko ubrani powiedzieli wierszyki, zaśpiewali piosenki i kolędy a po występach razem z rodzicami i pracownikami zasiedli do wigilijnego stołu. Ksiądz złożył wszystkim obecnym życzenia świąteczno -noworoczne i pogratulował bardzo udanego przedstawienia.