Spotkanie w bibliotece 21.03.2016 Ożarów

W poniedziałek 21 marca dzieci odwiedziły po raz kolejny Bibliotekę Miejską w Ożarowie Mazowieckim. Tematem spotkania była tym razem Wiosna. Przedszkolaki odpowiadały na pytania zawarte w wiosennych zagadkach, które zadawała im Pani Bibliotekarka. Wiedziały, jak wygląda przebiśnieg, biedronka i inne oznaki wiosny. Wiele radości sprawiła im zabawa chustą animacyjną, zabawa kolorowymi papierowymi kulkami. a także wykonanie wiosennego drzewa, które teraz jest ozdobą naszej przedszkolnej szatni.

Nasze biblioteczne spotkania stały się już tradycją naszego przedszkola i wszyscy bardzo sobie cenimy te biblioteczne zajęcia. Już cieszymy się na kolejne.