Spotkanie Wigilijne 17.12.2012r. Ożarów

17 grudnia dzieci zaprosiły do przedszkola specjalnych gości: Proboszcza Parafii Miłosierdzia Bożego księdza Jana Latonia, swoich rodziców i innych członków rodziny na uroczystą, wspólną Wigilię. Dzieci przygotowały krótki występ, w czasie którego śpiewały kolędy, tańczyły, ruchem naśladowały treść piosenek. Do zabawy zachęciły również swoich rodziców, którzy wspólnie z dziećmi i nauczycielami włączyli się w przedszkolne święto. Po występach ks. Proboszcz wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój, złożył wszystkim życzenia i poświęcił opłatek. Bardzo miłą częścią uroczystości było dzielenie się opłatkiem. Życzeniom i miłym słowom towarzyszyły kolędy, które słychać było w tle. Wspólny posiłek, przygotowany przez Rodziców i nauczycieli smakował wszystkim. Suto zastawione stoły przybliżyły nas do bardzo oczekiwanych i zbliżających sie wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia.