Spotkanie wigilijne 19.12.2013r Ożarów

19 grudnia 2012r. w naszym przedszkolu przeżywaiśmy wspólnie z rodzicami uroczyste spotkanie wigilijne. Dzieci z grupy Misie i Tygrysy razem z  ciocią Kamilą i ciocią Małgosią przygotowaly piękne Jasełka. Aniołki, pasterze i owieczki wierszykami i kolędami składali pokłon Maryi, Józefowi i Dzieciątku Jezus. Na zakończenie Jasełek Rodzice Ignacego zagrali na skrzypcach piekną kolędę "Cicha noc" a wszyscy zebrani na sali razem ją zaśpiewali. Po symbolicznym podzieleniu się opłatkiem zasiedliśmy przy światecznym stole. To spotkanie wprowadziło nas w świąteczny nastrój.