Spotkanie z Panem Policjantem 17.092015r. Ożarów

W ramach realizacji Programu Współpracy przedszkola ze środowiskiem lokalnym nasze  przedszkole odwiedził Pan Policjant. Przyniósł ze sobą wiele ciekawych elementów, dzięki którym dzieci mogły się nauczyć, co zrobić, żeby być bezpiecznym na drodze. Dzieci mogły przymierzyć kamizelkę, w którą ubrani są policjanci podczas pełnienia służby, dotykały pałki poicyjnej a nawet mogły poczuć, jak to jest, kiedy mają na rękach kajdanki:)). Pan Policjant opowiadał dzieciom o zasadach ruchu drogowego a dzieci mogły pochwalić sie wiedzą o tym, jak poruszać się po ulicach. Przedszkolaki zadawały pytania a Pan Policjant cierpliwie na nie odpowiadał. Na zakończenie każde z dzieci otrzymało od Pana Policjanta wiele upominków. Były to między innymi opaski odblaskowe na rękę, misie, kredki, długopisy i logo Ożarowa Mazowieckiego.

Spotkanie dało nam wiele radości i nowej wiedzy o ruchu drogowym i bezpieczeństwie na drodze.