PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Spotkanie z Panem policjantem 19.09.2013 Białołęka

W ramach tematu kompleksowego „Jestem bezpieczny – poznaje zasady ruchu drogowego” dzieci z naszego przedszkola miały okazje spotkać się z Panem policjantem, który odpowiedział na wszystkie nurtujące małych bystrzaków pytania. Podczas spotkania przedszkolacy dowiedzieli się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń, m.in., kiedy zauważy się pożar, itp. Gość ostrzegał też przed osobami nieznajomymi, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu. Nie zabrakło również ćwiczeń pokazowych, np. jak bronić się, gdy zaatakuje nas pies. Pan Policjant w podziękowaniu za spotkanie otrzymał książeczkę z ilustracjami wykonanymi przez dzieci, a przedszkolaki miały okazje zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.