PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Spotkanie ze strażakami 19.09.2012r. Ożarów

19 września 2012r w naszym przedszkolu spotkaliśmy się ze strażakami, którzy obchodzili swoje święto. Na zaproszenie pani dyrektor przyjechali do nas pięknym, czerwonym, duuuużym wozem strażackim. Strażacy opowiadali nam o swojej niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy, pokazali wóz strażacki i sprzet do gaszenia pożarów. Dzieci mogły usiąść za kierownicą wozu, załozyć kaski strażackie i zrobić ze strażakami zdjęcia. Niektore dzieci trochę z boku oglądały pokazy strażaków, troszkę pewnie zaskoczone takim pokazem i panami w mundurach. Jesteśmy pełni podziwu dla ich trudu i poświęcenia a z okazji Święta  Strażaka dzieci złozyły naszym gościom życzenia i wręczyły samodzielnie wykonaną laurkę z życzeniami i podziękowaniem za wizytę.