PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Spotkanie ze Świętym Mikołajem 20.12.2012 Ożarów

Idzie Mikołaj święty z długą siwą brodą, a dwaj aniołkowie za ręce go wiodą.
Niosą w wielkich koszach: słodziutkie pierniki, ciastka i cukierki, lalki, żołnierzyki. Każdemu nad głową złota gwiazdka świeci, idą i szukają samych grzecznych dzieci.

Na tego gościa, w ten wyjątkowy grudniowy dzień, czekaliśmy wszyscy. Już od porannych godzin dzieci nasłuchiwały, czy nie widać reniferów ciągnących czarodziejskie sanie i czy nie słychać dźwięku srebrnego dzwonka. Tegoroczna aura zasiała w serduszka przedszkolaków niepokój i pytanie: czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola? Udało się, nasz wyjątkowy gość pojawił się ze swoim workiem w sali przedszkola. Uśmiech i wyjątkowa atmosfera zagościła dokoła. To był wyjątkowy dzień!

picasaweb.google.com/BajlandiaOzarow/MikoAjWPrzedszkolu#