PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Spotkanie ze Świętym Mikołajem 6.12.2013 Białołęka

Pierwszy tydzień grudnia upłynął nam na aktywnym wyczekiwaniu przyjścia Świętego Mikołaja. Odwiedziliśmy krainę Świętego Mikołaja – Finlandie, dowiedzieliśmy się jak wygląda tradycyjny strój finlandzki i flaga Finlandii. Młodsze przedszkolaki malowały w drewnie – nawiązując tym samym do jednej z czynności, jaką trudnią się mieszkańcy Finlandii. Starsze wykonały wydzierany z papieru krajobraz zimnej krainy. Nasze przedszkolaki nie tylko uczyły się piosenek i wierszyków o Mikołaju, ale i wykonywały ciekawe prace plastyczne np. postać Świętego Mikołaja z papierowych talerzyków, czy kolorowego papieru. W piątek z niecierpliwością wyczekiwaliśmy naszego gościa.

Najpierw nasi podopieczni wzięli udział w krótkim spektaklu teatralnym, w którym pod koniec pojawił się nasz wyjątkowy gość z workiem pełnym prezentów...każdy z nas miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. To był wyjątkowy dzień!