PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Świąteczne warsztaty plastyczne z rodzicami Białołęka

Święta Bożego Narodzenia są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. W naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji.W dniu 5 grudnia w naszym przedszkolu zorganizowane zostały świąteczne warsztaty plastyczne dla rodziców i ich dzieci. Celem warsztatów było wykonanie ozdób na świąteczną choinkę. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.