Świąteczne warsztaty z rodzicami Białołęka

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Przystrojona choinka, świąteczna dekoracja oraz dźwięk kolęd wprowadzają nas w magię świąt. Jak co roku, tak i teraz rozpoczęły się w naszym przedszkolu warsztaty bożonarodzeniowe z rodzicami. W tym czasie nasze przedszkole zamieniło się w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy z przyjemnością oraz ogromnym zapałem oddali się pracy. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych, ozdób choinkowych. Wspólne tworzenie świątecznych ozdób dostarczyło niezapomnianych wrażeń oraz pozwoliło nam wszystkim przeżywać radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.