Światowy Dzień Pluszowego Misia 25.11.2014 Ożarów

25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Puszowego Misia. Nasze przedszkole również przyłączyło sie do tych obchodów. Dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione pluszowe misie. Każde dziecko opowiadalo o swoim misiu, skąd go ma, jak się z nim bawi. Podczas zajęć ciocie opowiedziały skąd wzięło się to święto, dzieci wykonały indywidualne prace plastyczne i pracę grupową, na której jest postać pluszowego misia. Po obiedzie dwie grupy, Misie i Kangurki wybrały się do biblioteki dla dzieci w Ożarowie Mazowieckim, aby tam dowiedzieć się jeszcze więcej o różnych misiach, jakie są bohaterami bajek, książeczek i filmów. Na zajęciach w bibliotece dzieci były uczniami Akademii Misiowej i z różnych przedmiotów(literatura, matematyka, podróże i gimnastyka)  zebrały same szóstki:))