Światowy Dzień Zwierząt 4.10.2012r. Ożarów

W naszym przedszkolu od poniedziałku 1.10.2012r. w ramach Światowego Dnia Zwierząt dzieci dowiadują się ciekawych informacji o zwierzętach, które są z nami w przedszkolu. Same opowiadają o tych, które mieszkają z nimi w domach, wykonują wiele prac plastycznych, nauczyły się piosenki "Mój dziadek dał mi psa" . Podczas zabaw ze zwierzętami dzieci nauczyły się, jak postępować z nimi, żeby ich nie wystraszyć, wiedzą też, że zwierzęta mają swoje prawa a wszyscy ludzie powinni je przestrzegać. Wiele ciekawych zajęć pomogło dzieciom oswoić się ze zwierzętami, które odwiedzały nasze przedszkole. Przedszkolaki wiedzą też, że są gatunki zwierząt, którym grozi wyginięcie. Wiedzą też, że o zwierzęta trzeba dbać i że trzeba je szanować.

4.10.2012r. wzięliśmy udział w II edycji hapepeningu fotograficznego ogłoszonego przez miesięcznik "Bliżej przedszkola". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronie: