Święto Listonosza 17.10.2012r. Ożarów

Z okazji Święta Listonosza do przedszkola zaprosiliśmy Panią Listonoszkę i Pana Listonosza. Na spotkanie z przedszkolakami przyszli w swoich mundurach,  opowiadali o swojej pracy, o tym, w jaki sposób dostarczają listy do adresatów, co mieści się w ich wielkiej torbie, która zawsze jest pełna listów i kartek i dlatego baaardzo ciężka. Dzeci oglądały przyniesione przez Listonoszy różne druki, zadawały pytania i słuchały w skupieniu opowieści. Na koniec  Listonosze dostali od przedszkolaków podziękowanie za spotkanie i życzenia z okazji Święta Listonosza.