Teatrzyk "Jaś i Małgosia" 17.11.2015r. Ożarów

Przedszkolaki uczestniczyły w kolejnym już przedstawieniu teartalnym. Teatr "Bajka" zawitał do nas z bajką "Jaś i Małgosia". Celem bajki było zachęcanie dzieci do uprawiania sportów i prostych zajęć ruchowych, aby nie mieć wad postawy a w przyszłości nie ciepieć z powodu bólów placów.  W bajce jest również mowa  i tym, co jest dobre a co złe, o tym, że kiedy czynimy dobro, to ono kiedyś do nas powróci. Akcja bajki rozgrywała się w lesie, w chacie drwala a także w domku Baby Jagi. Dzieci była zaciekawione akcją bajki, treścią a także ładnymi dekoracjami. W bajce występowały różne postacie, był wilk, kózka, lisek, myszka, drwal. jego żona drwalowa no i oczywiście Jaś, Małgosia i Baba Jaga.