Teatrzyk "Król Lew" 27.03.2015r Ożarów

W piątek 27 marca gościliśmy w przedszkou aktorów z teatru "Urwis". Dzieci obejrzały spektakl pt. "Król Lew". Tytułowa postać, lew nie chciał już dłużej być królem dżungli i zwierząt. Został więc ogłoszony konkurs na nowego króla. Do konkursu staneły inne zwierzęta. Był to słoń, gepart i małpa. Zwierzęta przedstawiały swoje zalety i plany, ostatecznie konkurs wygrała małpa, która zachwyciła wszystkie zwierzęta swoją skromnoscią, życzliwością, radością i uśmiechem.

Dzieci z wielką uwagą śledziły losy bohaterów przedstawienia i żywo uczestniczyły z spektaklu.