Teatrzyk "Królowa Śniegu" 5.11.2013r. Ożarów

Dzisiaj w przedszkolu dzieci miały możliwość oglądać bajkę "Królowa Śniegu". Na scenie wystąpili nie aktorzy ale lalki. Taki teatrzyk lalkowy to dla dzieci ciekawe doświadczenie. Znana bajka wystawiona w innych sposób zaciekawiła dzieci a ładne lalki i historia opowiedziana pięknym literackim językiem niosły ze sobą wielkie wartości edukacyjne i estetyczne. Teatrzyki wystawiane w naszym przedszkolu nie tylko wprowadzają dzieci w świat baśni ale również uczą, jak zachować się w "teatrze", dzieci poznają różne formy teatralne, często w sposób aktywny uczestnicząc w opowiadanej historii.