Teatrzyk "Słoń Trąbalski" Białołęka

W poniedziałek 23 listopada, kolejny raz gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z krakowskiego teatru „DUET”. Tym razem dzieci miały okazję poznać perypetie zapominalskiego słonia, który przy swoich ogromnych rozmiarach był strasznie niezdarny. Spektakl przygotowany z myślą o najmłodszych uczy podstawowych zasad dobrego wychowania-umiejętności używania takich słów jak „proszę, dziękuję, przepraszam…”, bo przecież rozlane mleko czy potłuczony talerzyk, to naprawdę nic strasznego, jeśli tylko wyciągniemy z tego właściwe wnioski, a „magiczne” słowa złagodzą skutki.