Teatrzyk "Kot w butach" 25.05.2012 Ożarów

W piątek 25 maja odbył się teatrzyk pt. „Kot w butach” Nasze przedszkolaki miały okazję poznać przygody najmłodszego syna młynarza, który otrzymał w spadku po zmarłym ojcu kota. Współczesna bajka wykorzystująca klasyczny motyw jest opowieścią o przyjaźni i pielęgnowaniu marzeń.. Ale jak to w bajkach bywa… kot wcale nie jest zwykłym kotem, a po otrzymaniu butów od nowego pana postanawia odmienić jego los i pomóc w spełnieniu najskrytszych marzeń. Ciekawe perypetie najmłodszego syna młynarza i jego kota, piękne piosenki dostarczyły dzieciom wielu emocji.