Teatrzyk kukiełkowy "Małgosia i horyzont" 10.06.2014r. Ożarów

We wtorek 10 czerwca dzieci mogły obejrzeć teatrzyk lalkowy "Małgosia i horyzont". Małgosia wyruszyła w podróż na poszukiwanie kolorów. Po drodze spotykała różne postacie, które oddawały jej swoje kolory. Spotkała się Panem Papryką i dostała od niego kolor czerwony, od Pani Słońce dostała kolor złoty a od Pana Chmurka kolor niebieski. W całej podróży towarzyszył jej i pomagał w różnych niebezpiecznych sytuacjach Potworek Okropniak. Kiedy Małgosia zebrała wszystkie kolory, ułożyła z nich drogę za horyzont, piekną tęczę.

Dzieci z zaciekawieniem śledziły losy Małgosi, żywo reagowały na spotykające ją po drodze przygody.