Teatrzyk lalkowy "Złote jajko" 16.09.2014r. Ożarów

We wtorek, 16 września do przedszkola przyjechał teatr lalkowy. Dzieci obejrzały piękną bajkę o złotym jajku. Wilk i lisica dowiedzieli się, że niedaleko nich jest złote jajko. Postanowili je ukraść bo myśleli, że wykluje się z niego złoty kurczaczek. Ale ku ich zdziwieniu z jajka wykluł się malutki, kolorowy kogucik.Wilk i lisica nie byli z tego zadowoleni, bo nie chcieli mieć kogoś, kim się bedą musieli opiekować. Myśleli, że nie mają serca i nie potrafią kochać. Ale mały kogucik pokazał im, co znaczy miłość i przywiązanie. Piękne postacie bajkowych lalek i pouczająca treść sprawiły, że dzieci z wielką uwagą śledziły losy bajkowych bohaterów.