Teatrzyk "Morska przygoda" 29.10.2013r. Ożarów

Dzisiaj w przedszkolu wielkie wydarzenie, gościliśmy aktorów z przedstawieniem "Morska przygoda". Bardzo ciekawa treść i piękne dekoracje zachęciły dzieci do wspólnej zabawy i nauki. Piotruś, główny bohater bajki miał wielkie marzenie, chciał poznawać świat i opłynąć go, podróżując statkiem. Dzięki spotkaniu z babcią, żoną morskiego kapitana, postanowił odnaleźć skarb. Babcia dała mu mapę, na której zaznaczone było miejsce jego ukrycia. Piotruś wyruszył na poszukiwania, dzięki pomocy piratki Fali dopłynął na wyspę. Tam spotkał papugę i razem z nią odnalazł skarb. W czasie podróży Piortuś i Fala nauczyli dzieci kilku żeglarskich komend, wspólnie przeżyli wielki sztorm a kilkoro dzieci zostało pomocnikami żeglarzy. Wesołą przygodę Piotrusia będziemy wspominać jeszcze długo.