Teatrzyk "Pinokio" 11.03.2014r. Ożarów

We wtorek, 11 marca dzieci miały okazję obejrzeć bajkę "Pinokio" wystawioną przez krakowski teatr Urwis. Aktorzy przez cały czas trwania przedstawienia angażowali dzieci, zachęcając je do pomocy. Na początku dzieci wymyślały imię dla drewnianego pajacyka, pomagały mu w rozmowach z kłamczuchem lisem. Pinokio, dzięki wróżce trafił do szkoły, żeby stać się grzecznym chłopcem i uczyć się różnych ciekawych rzeczy. Dzieci też przeniosły się z Pinokiem do szkoły i wspólnie liczyliśmy do 5, uczyliśmy się tańczyć, razem ćwiczyliśmy. Pinokio był bardo zadowolony z nauki w szkole i z pomocy dzieci. Chciał jeszcze stać sie prawdziwym chłopcem, żeby mógł wrócić do swojego taty. Dzięki czarom wróżki i dzieci Pinokio stracił swój dłuuuugi nos, odzyskał włosy i stał się normalnym dzieckiem. A ponieważ bardzo tęsknił za Dżepettem dobra wróżka pokazał mu do niego drogę. Na zakończenie wróżka nauczyła dzieci piosenki o Pinokiu, którą wszyscy się pożegnali.