PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Tydzień hobbysty „Coś z niczego czyli Zwierzaki – Patyczaki i inne Figuraki” Białołęka

W dniach 23 – 27 marca 2015 r., w kolejnym  Tygodniu hobbysty  pod hasłem  „Coś z niczego czyli Zwierzaki – Patyczaki i inne Figuraki” dzieci odwiedziły zaczarowaną Krainę Patyczaków. Każdego dnia powstawały dziwne stworki z patyków-tych znalezionych na podwórku czy w lesie, a także z wykałaczek i patyczków do lodów. Pomysłowość dzieci nie znała granic, a powstała Bajlandzka Kraina Patyczaków  zachwycała wszystkich rodziców!  Dzieci poznały również kilka ciekawostek dotyczących życia  zabawnych owadów jakimi są patyczaki.