UROCZYSTE POŻEGNANIE NAJSTARSZEJ GRUPY - MUMINKÓW Białołęka

Czerwiec to najwspanialszy miesiąc roku dla wszystkich przedszkolaków - nadchodzą wakacje, a wraz z nimi czas rozstania i letnich wojaży. Dzień pożegnania "starszaków" jest ogromnym wydarzeniem w życiu każdego przedszkolaka. Jest on bardzo ważny dla wszystkich: My, nauczycielki żegnamy się z dziećmi, rodzice odczuwają dume z osiągnięc swoich pociech, a przedszkolaki cieszą się , że po wakacjach będą już uczniami. Pożegnanie to niezwykły czas - dla bajlandzkich starszaków kończy się okres przedszkolnych przyjaźni i beztroskich zabaw. Z tej okazji grupa Muminków wspólnie z Panią Elą, która prowdzi u nas zajęcia z j. angielskiego oraz dziećmi z młodszych grup przygotowały przedstawienie w j. angielskim pt. "Sleepin Beuthy". Natomista pod okiem swojej kochanej wychowawczyni - cioci Wioli spetktakl "Wakacyjne czarownice". Jak zawsze grupa Muminków okazała się być niezwykle uzdolniona aktorsko, tanecznie i wokalnie. Widzów zachwyciła nie tylko gra aktorska naszych przedszkolaków, ale również zaskakująca wakacyjna scenografia w wykonaniu cioci Wioli, Anity i Magdy.

Po przedstawieniu tegoroczni absolwenci otrzymali pamiątkowe fotoksiązki oraz dyplomy. Wychowawczyni grupy - Ciocia Wiola przygotowała również dla swoich podopiecznych włąsnoręcznie robione drzewka szczęścia. Nie zabrakło podziękowań ze strony rodziców i Pani dyrektor. Był czas na wspólne uściski i fotografie. Uroczystość zakończyła się słodkim deserem i owocowym poczęstunkiem przygotowanym przez ciocie Gosie i Anite.