Warsztaty ceramiczne 2.10.2015r. Ożarów

W piątek, 2 października, rozpoczęliśmy warsztaty ceramiczne. Chętne i zainteresowane dzieci zebrały się przy stole aby dzisiaj ulepić z gliny piękne kotki. Każde dziecko dostało do swojej dyspozycji glinę, farbki i przystapiło do pracy. Z kawałków gliny dzieci wyczarowywały brzuszek, głowę, uszy i łapki swojego kotka. Na koniec farbami nadały mu ciekawe kolory. Po skończonej pracy wszystkie kotki pojechały z instruktorem, żeby za dwa tygodnie wrócić do nas pięknie wypalone w piecu ceramicznym, lśniące i kolorowe.

Dzieci zabiorą je do domu, gdzie kotki napewno znajdą swoje miejsce w dziecięcym pokoju:))