PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Warsztaty tematyczne w Folwarku Bródno pt: "Kundel bury, czyli jak ciężko być odpowiedzialnym właścicielem zwierzęcia" Białołęka

W miniony czwartek, 16 listopada Bajlandzkie przedszkolaki wybrały się na kolejne warsztaty zorganizowane w Folwarku Bródno, tym razem temat dotyczył zwierząt i opieki nad nimi -  „Kundel bury – fajny pies, czyli jak ciężko być odpowiedzialnym właścicielem zwierzęcia”Podczas spotkania dzieci pozyskały wiedzę na temat poszczególnych gatunków zwierząt towarzyszących, wzbogaciły wiedzę dotyczącą opieki nad zwierzętami, dzięki czemu łatwiej im było zrozumieć, czym jest „odpowiedzialność”. Przedszkolaki miały okazje nie tylko pogłaskać zwierzęta, ale również podjęły próby złożenia klatki dla chomika, czy czyszczenia klatki królika.