Warsztaty wielkanocne 16.04.2014r. Ożarów

W środę 16 kwietnia w naszym przedszkolu wspólnie z rodzicami przygotowywaliśmy wielkanocne dekoracje. Na trzech stanowiskach można było wykazać się swoimi talentami plastycznymi - robiliśmy palmy wielkanocne, kolorowe pisanki, wielkanocne koszyczki. Dzieci razem z rodzicami i nauczycielkami wesoło sie bawiły podczas malowania jajeczek, przyklejania kolorowych piórek, robienia kwiatków na palemki, łączenia ich w całość. W  koszyczkach znalazły się wykonane własnoręcznie  pisanki i palmy, które potem wszyscy mogli zabrać do domów. Mamy nadzieję, że będą one stanowiły piekną wielkanocną dekorację.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za czas, jaki poświęcili na wspólną zabawę.