Wieczór Wigilijny w przedszkolu 21.12.2015r. Ożarów

Dzisiaj w przedszkolu wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością na spotkanie Wigilijne. Zaprosiliśmy rodziców, rodzeństwo, przyszli także inni członkowie naszych rodzin. W przepięknej dekoracji świąteczno - jasełkowej wystawiliśmy jasełka, każde z dzieci miało na sobie strój odpowiadający roli, jaką grało. Zaproszeni goście i cała widownia gromkimi brawami nagrodziła występy dzieci. Przy bogato zastawionym stole, na którym znalazły sie potrawy wigilijne wspólnie odzielilismy sie opłatkiem, życząc sobie nawzajem spokojnych i rodzinnych Swiąt Bożego Narodzenia. W takim radosnym nastroju przedszkolaki czekają juz na nadchodzące święta w swoich rodzinnych domach.