Wielkanocne warsztaty 31.03.2015 Ożarów

Za nami kolejne warsztaty Wielkanocne. Dzieci wspólnie z rodzicami i nauczycielkami wykonywały wielkanocne koszyczki i pisanki. Wykorzystując różnorodny materiał plastyczny (bibułki, cekiny, brokat, piórka, tasiemki, wycinanki) ozdabiały styropianowe jajka i przygotowywały papierowe koszyczki.  Dzięki ciekawym pomysłom i inwencji twórczej rodziców i dzieci powstały piękne, kolorowe, wielkanocne koszyczki i pisanki. Każda praca miała swój niepowtarzalny wzór i wyjątkowy charakter. Rodzice bardzo chętnie korzystali z przygotowanych przez nas materiałów i wspólnie z dziećmi wyczarowali piękne, wielkanocne symbole, które udekorują świąteczny stół w ich domach.

A więc święta czas juz zacząć:))