PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Wspomnienia z wycieczki na Farmę Iluzji to rzeczywistość - nie iluzja:) Białołęka

4 maja 2015 r. wszystkie grupy pojechały na wycieczkę na Farmę Iluzji w Mościskach. Mimo dalekiej drogi dzieciaki, nawet te najmłodsze, były bardzo cierpliwe. Na miejscu czekało wiele  niezwykłych atrakcji: w Zakręconym Domku sprawdzenie jak wygląda świat do góry nogami, lewitujące kuleczki, głowy na talerzu, lewitujący kran, wiklinowy labirynt i widok w Studni Nieskończoności. Gabinet luster i  Lustrzany Labirynt,   mini-zoo z zabawnymi kozami, a w stawie ośmiornica,  która zjadła piracki statek – to następne niespodzianki.  Podczas zabawy na plaży dzielne przedszkolaki odkopały szkielet dinozaura, a niektórzy mieli odwagę przywitać się ze strasznym, uwięzionym w sieci rekinem. Były też zabawy na polu dmuchawców, a w Tunelu Zapomnienia traciło się równowagę i miało poczucie latania. Ogromne wrażenie wywarła Latająca Chata Tajemnic, w której wszystko było niesamowite- krzywa podłoga, dziwne lustra i to, że każdy się przewracał. A droga powrotna… no cóż większość dzieci przespała powrót do rzeczywistości ale  wycieczka na długo pozostanie w  pamięci bajlandzkich przedszkolaków.