Wycieczka do "Magicznych Ogrodów" Białołęka

5 czerwca dzieci z przedszkola Bajlandia wybrały się na całodniową wycieczkę do Magicznych Ogrodów w miejscowości Trzcianki. Magiczne Ogrody są pierwszym w Polsce rodzinnym parkiem tematycznym, stworzonym w oparciu o oryginalną baśniową historię. Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów weszliśmy do niezwykłego świata, zamieszkałego przez baśniowe istoty. Pośród setek kwiatów, drzew i krzewów mieliśmy okazje odkrywać bajkowe krainy pełne placów zabaw, miejsc wypoczynku i tajemnic.. Wspólnie
z naszym przewodnikiem – Bulwiaczkiem odwiedziliśmy zamek Kwiatowych Wróżek, marchewkowe pole, robankowe wzgórze, Krasnoludzki gród, straszne Mroczysko z uwięzionym w ciele smoka złym magiem. Po południu udaliśmy się na ciepły posiłek. Kiedy już odpoczeliśmy, dzieci mogły skorzystać z licznych placów zabaw, dmuchańców, zjeżdżalni i trampolin. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do Bajlandii, gdzie czekali stęsknieni rodzice.