PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Wycieczka do Domu Kultury Świt - spektakl teatralny "Zaczarowany ołówek" Białołęka

W miniony czwartek, 9 listopada przedszkolaki z grupy – Kangurki i Papużki wybrały się na wycieczkę do Domu Kultury Świt, gdzie wzięły udział w spektaklu teatralnym pt: „Zaczarowany ołówek”. Spektakl wystawili aktorzy Teatru Młodego Widza z Wolimierza/Wrocławia. Przedstawiał on  historię chłopca,  który staję się właścicielem niezwykłego ołówka o magicznych właściwościach.  Za jego pomocą znajduje  rozwiązanie  skomplikowane sytuacji, a chłopiec czuje się o wiele pewniej w otaczającej go rzeczywistości. Czarodziejski ołówek staje się dla chłopca gwarantem poczucia jego własnej wartości i wiary w swoje możliwości. Gdy ołówek, ginie jednak bez śladu, chłopiec w jego poszukiwaniach musi  liczyć na własne siły. Chłopiec zdaje sobie sprawę, że zaczarowany ołówek w niewłaściwych rękach stanowi olbrzymie zagrożenie dla całego świata. Na szczęście, jak to w bajkach bywa wszystko zakończyło się szczęśliwie. Dzieci bardzo miło spędziły czas, podekscytowane powróciły do przedszkola.