PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Wycieczka do firmy Danone Białołęka

5 marca 2015 r., dzięki uprzejmości jednej z mam dziecka, dzieci pojechały na wycieczkę do firmy Danone. Obejrzały film o tym jak wygląda praca w fabryce, jak przestrzegane są zasady bezpieczeństwa i higieny przy produkcji żywności. Miały też możliwość w odpowiednio przygotowanym pomieszczeniu obserwować przez okno pracę maszyny i zobaczyć ogromne ilości gotowych już jogurtów – zainteresowanie było również wielkie!  Dowiedziały się też jaką mają wartość dla naszego zdrowia. Równie ciekawa była informacja o … współpracy firmy z 40 000 krów! Była też oczywiście degustacja jogurtów, podczas której dzieci miały możliwość dowolnego wyboru dodatków. Było pysznie! I na dodatek pojawił się Mały Głodek, który był całkiem Duży, ale wyjątkowo grzeczny  i sympatyczny. Na koniec dzieci otrzymały upominki i  dyplomy. Z brzuszkami pełnymi pysznego jogurtu i w świetnych humorach wróciły do przedszkola. Wiele też zapamiętały z tej wyjątkowej wycieczki.