Wycieczka do Folwarku Bródno Białołęka

W ramach realizacji naszego programu edukacyjnego „BAJLANDZKIE PRZEDSZKOLAKI JEDZĄ KOLOROWO, DLATEGO ŻYJĄ ZDROWO.”,  a także w nawiązaniu do jesiennych tematów kompleksowych grupa Kangurki, Tygryski i Papużki wybrała się na wycieczkę do Folwarku Bródno przy  ul. Św. Wincentego, gdzie wzięły udział w warsztatach pt. „Czym skorupka za młodu nasiąknie, czyli jak zdrowo się odżywiać”. Dzieci miały okazje zwiedzić poletka z warzywami, poznały wygląd, smak buraka cukrowego, rozwiązywały zagadki o jesiennych warzywach, a także układały piramidę zdrowia i aktywności fizycznej z prawdziwych produktów.Nie lada atrakcją była możliwość zwiedzenia stajni, poznania mieszkających w niej koni, a także karmienia mieszkających w Folwarku kóz i owiec.

Dziękujemy za wspaniałą lekcje!