Wycieczka do ZOO w Warszawie 5.06.2014r. Ożarów

Za nami już kolejna wycieczka. Tym razem dzieci z grupy Misie i Tygryski wybrały sie autokarem na wycieczkę do warszawskiego ZOO. Wycieczkę poprzedziły rozmowy o zwierzętach egzotycznych, oglądanie zdjęć i obrazków przestawiających te zwierzęta, słuchanie opowiadań i wierszyków na ten temat. W ZOO odwiedziliśmy miejsca, gdzie mieszkają słonie, żyrafy, lwy, tygrysy. Widzieliśmy też ptaszarnię, akwarium i wybieg małp. Z wielkim zainteresowaniem dzieci oglądały zwierzęta, ich wygląd, otoczenie, zwyczaje. Po wyczerpującym spacerze i wielu wrażeniach zatrzymaliśmy się na krótki odpoczynek i posiłek, a potem wróciliśmy do autokaru i szczęśliwie na smaczny obiad do przedszkola.