Wycieczka na Stadion Narodowy w Warszawie 14.05.2014r. Ożarów

W środę 14 maja dzieci z grupy Misie i Tygryski miały możliwość zdobyć nowe, ciekawe doświadczenie. Wybraliśmy się na wycieczkę pociągiem. Miejscem docelowym był Stadion Narodowy. Wcześnie rano, po pożywnym śniadaniu udaliśmy się na dworzec kolejowy i stamtąd pojechaliśmy do Warszawy. Dzieci były bardzo podekscytowane, z ciekawością rozglądały się po wagonie. Niektóre z nich po raz pierwszy jechały pociągiem. Przez okno obserwowaliśmy zmieniające się widoki. Po wyjściu z pociągu udaliśmy się na spacer w stronę Stadionu. Obejrzeliśmy otoczenie, udało się nam porozmawaić z pracownikami stadionu, a później odpoczęliśmy niedaleko stadionu. Dzieci miały również możliwość obserwować pracę  policjantów, którzy chętnie z nami rozmawiali i odpowiadali na pytania dzieci. Wszyscy napotykani ludzie z wielką życzliwością witali się z nami a nasze ochronne kamizelki wzbudzały uznanie. Powrotna podróż minęła szybko a w przedszkolu czekał już na nas pyszny, domowy obiadek.

Mamy nadzieję, że kolejna, planowana już wycieczka do ZOO będzie równie udana.