PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Z wizytą w bibliotece 3.11.2015r. Ożarów

We wtorek 3 listopada przedszkolaki odwiedziły Miejską Bibliotekę w Ożarowie Mazowieckim. Pani Bibliotekarka oprowadziła dzieci po bibliotece, wytłumaczyła w jaki sposób należy korzystać z zasobów bibliotecznych. Podczas wspólnej zabawy dzieci wykonały planszę pod tytułem "O co prosi ksiązka", wszyscy wymieniali zasady korzystania z książek a Pani zapisywała je na kartonie. Dla utrwalenia prośby książki planszę powiesiliśmy w naszej przedszkolnej szatni. Podczas zabawy z chustą animacyjną dzieci wymieniały nazwy znanych książeczek dla dzieci i postaci z bajek a na zakończenie tej edukacyjnej wycieczki kolorowały postaci z ulubionych bajek dla dzieci.