Zabawa w teatr 7.102015r. Ożarów

Dzisiaj w przedszkolu rozpoczęły sie warsztaty teatralne. Prowadził je aktor teatru lalkowego. Na pierwszych zajęciach wprowadził dzieci w świat ruchu teatralnego, pokazywał, co człowiek może zrobić ze swoim ciałem, żeby przedstawić emocje i zilustrować różne sytuacje. Dzieci naśladowały gesty i ruchy aktora, uczyły się mimiki twarzy, bawiąc się przy tym wesoło. Oglądały pacynkę i rozpoznawały materiały, z jakich była zrobiona.

Kolejne zajęcia już za dwa tygodnie a na zakończenie cyklu 10 warsztatów dzieci wystawią dla rodziców i zaproszonych gości krótką etiudę teatralną. Pokażą swoje aktorskie umiejętności, talenty i to, czego sie nauczyły podczas tych spotkań.