PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Zabawy kulinarne 3.10.2013r Ożarów

3 października w naszym przedszkolu rozpoczęły się pierwsze zajęcia kulinarne prowadzone przez cicoię Małgosię w grupie Misie i Tygryski. Dzieci razem z ciocią przygotowały jesnienne szyszki z masy krówkowej i preparowanego ryżu, które później ze smakiem zjadły podczas podwieczorku. Przygotowały również poczęstunek dla dzieci z grupy żłobkowej.

Dla dzieci wielką radością była zabawa w małych kucharzy. Z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia, na których będą przygotowywały owocowe szaszłyki. Zajęcia odbywają się cyklicznie co tydzień i są zaplanowane w ramach realizacji programu edukacyjnego "W zdrowym ciele zdrowy duch".