PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Zaproszenie na Dzień Dziecka w Bajlandii Białołęka

Serdecznie zapraszamy 1 czerwca (poniedziałek ) 2015 r. w godz. 16.00 – 18.00 na Bajlandzki Dzień Dziecka. To spotkanie będzie dla wszystkich małych i dużych, którzy m.in. lubią zwierzęta wiejskie, chcą bliżej poznać ich zwyczaje i ciekawostki o ich życiu. Każdy będzie miał okazję zbudować obórkę dla krówki, stajenkę dla konia czy zagospodarować domek dla kurek. Będą również zabawy, zawody tematyczne. A na wiejskim stole pojawi się własnego wypieku chleb na zakwasie z również własnoręcznie wykonanym smalcem ze skwarkami, dawny przysmak dzieciaków czyli …. – a to niespodzianka, kanapki z wykorzystaniem przetworów przygotowywanych z dziećmi jesienią . Ważnym elementem spotkania, naszej wspólnej zabawy będzie aukcja prac dzieci, z której dochód przekażemy na akcję wsparcia dla dzieci Nepalu „Dzieci – Dzieciom”. Zbieramy również drobne zabawki, pluszaczki, które bez problemu zmieszczą się w plecakach np. wolontariuszy, którzy jadąc do Nepalu przekażą je tamtejszym dzieciom, spragnionym zarówno jedzenia jak i miłego dotyku małego pluszowego kotka, zajączka, słonika…, który mamy nadzieję pomoże w pokonywaniu smutku i strachu.  Nie zabraknie również dmuchanego zamku do zjeżdżania, co lubią nie tylko dzieci  Mamy nadzieję na miłe, wesołe i pożyteczne spotkaniew naszym  wyjątkowej  Bajlandii w Warszawie.