Zaproszenie na dzień otwarty 2.06.2015r. Ożarów

Szanowni Państwo.

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty do naszego przedszkola. We wtorek 2 czerwca o godzinie 16.00 dzieci z grup Pszczółki, Misie i Kangurki pięknymi występami pokażą jak bardzo kochają swoich rodziców. W taki sposób będziemy wspólnie obchodzić Dzień Rodziny. Wesołe wierszyki, piosenki, występy teatralne, tańce i plasy będą towarzyszyć wspólnemu spędzaniu czasu z rodzicami. W czasie roku szkolnego dzieci uczyły sie tańca i walk karate. Grupa dzieci na zakończenie spotkania wystapi w pokazie tańca oraz w pokazie walk karate.

Po takim wyczerpującym występie przyjdzie kolej na relaks i rozrywkę. Na placu przedszkolnym na wszystie dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia, wspólne z rodzicami zabawy sportowe, malowanie pociągu, zabawy z chustą animacyjną.

Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy sie wesoło bawić a ten dzień zostanie w pamięci na długo:))