PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Zimowa Olimpiada Sportowa - luty 2014 Białołęka

Sukcesy polskich sportowców na Zimowej Olimpiadzie w Soczi ogląda przed ekranami telewizorów bardzo duża grupa naszych przedszkolaków. Bardzo się z tego cieszymy i dlatego, jak co roku, tak i tym razem daliśmy naszym pociechom możliwość wykazania się w sportach zimowych. Tegoroczne warunki pogodowe nie były naszymi sprzymierzeńcami. Mimo to nie przeszkodziło nam to w świetnej zabawie.

Olimpiada rozpoczęła się od przemarszu drużyn: Krasnoludki, Smerfy, Gumisie, Muminki w rytm hymnu olimpijskiego. Następnie wniesiono flagę olimpijską, później zapalono znicz, wniesiono i postawiono go w honorowym miejscu a następnie dzieciaki złożyły przysięgę.

Dzieci rywalizowały w konkurencjach indywidualnych: jazda figurowa na lodzie, biathlon, rzut kulką gazetową, panczeny, skoki narciarskie, slalom hokejowy, oraz konkurencji grupowej: carling

Po zakończeniu rywalizacji sportowej odczytaliśmy wyniki zwycięzców w poszczególnych konkurencjach. Kolejnym etapem była dekoracja kwiatowa na podium i rozdanie medali. Dzieciaki zdmuchnęły znicz i na tym zakończyła się nasza olimpiada.